Wynajem długoterminowy Warszawa

wynajem dlugoterminowy warszawa.jpg

Polrental jako wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Warszawie zajmuję się nie tylko wynajmem krótkoterminowym. W naszej ofercie znajduję się również możliwy wynajem długoterminowy.

Oferta wynajmu długoterminowego jest skierowana m.in. do firm, instytucji oraz osób prywatnych potrzebujących auto na czas nie mniejszy niż 3 miesiące.

Wynajem długoterminowy daje wiele możliwości i korzyści w zakresie korzystania z wynajetego samochodu. Usługa długoterminowa cieszy się dużym zainteresowaniem głównie w firmach i instytucjach, gdzie samochód jest narzędziem pracy i wymaga określonych warunków współpracy. Korzyści jakie płyną z usługi wynajmu długoterminowego jest wiele, a najważniejszymi z nich są:

Najważniejszą zaletą wynajmu długoterminowego w dalszym ciągu pozostaje niskia i stała stawka czynszu. Każdy przypadek rozpratrujemy indywidualnie. Jesteśmy bardzo elastyczni i chętni dostosować naszą oferte wynajmu długoterminowego do Twoich możliwości i potrzeb. Pomożemy przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania wynajmu długoterminegowego, mając na uwadzę Twoje wskazania i wymagania. Siedziba naszej wypożyczalni znajduję się w Warszawie na ul. Stawy 5.

Ta strona używa ciasteczek (cookies).Dowiedz się więcejRozumiem